منافقین دیروز صوفیه امروز

دراویش یا صوفیه گمراه گنابادی چه کسانی هستند؟!!

منافقین دیروز صوفیه امروز

دراویش یا صوفیه گمراه گنابادی چه کسانی هستند؟!!

۵ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

.

موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۵ آبان ۹۴ ، ۰۳:۵۰
آنتی صوفی

این شخص که در عکس بالاسمت راست می بینید کسری نوری نام دارد که به جرم اقدام علیه امنیت ملی، اخلال در نظم عمومی و فعالیت علیه نظام و انقلاب در زندان بوده و یکی دو روز پیش آزاد شده.
از چهره این آقا مشخصه که سن و سالش باید حدود ۳۰ تا ۳۲ یا چند سال کمتر یا بیشتر باشد،خب جوان در این سن سال معمولا دارای انرژی و پتانسیل بالا و پویایی بی نظیر است،چرا باید این جوان با این سن که می تواند برای کشور و مردمش مفید باشد چه در عرصه علم،هنر،سیاست،اقتصاد،ورزش و تمامی عرصه ها ، چرا باید با پیوستن به فرقه تصوف و صوفیه گوشه نشین و خانه نشین گردد و یا به جای فعالیت در زمینه های مثبت برای آبادانی کشور به مبارزه با انقلاب و شهدا و نظام و این مردم بر خیزد؟! حالا به نفع مردم و به نفع کشورت کاری نمی خواهی انجام بدهی چرا دیگه علیه این مردم و کشورت فعالیت می کنی؟؟! به قول شاعر تو که نوشم نه ای نیشم چرایی؟!!
این یک نمونه از ده ها و صد ها جوانی هست که در سر تا سر کشور به دام این فرقه ضد انسانی افتاده اند و همه این جوانان با فریب سراب خدا شناسی و سیر و سلوک از فعالیت در تمامی زمینه های پیشرفت کشور باز مانده اند! جوانی که صوفی یا درویش می شود که دیگر حال تلاش و پویایی و فعالیت ندارد،نه در اجتماعات شهری و گرده هماییها شرکت می کند نه دنبال تحصیل علم می رود نه می آید ببیند بابا دشمنان دارند با کشورش چه می کنند و از هر سو کمین کرده اند که فرصت گیر بیاورند مانند جنگ تحمیلی به آب و خاک و ناموسش بتازند! هیچ و هیچ و هیچ با هیچ چیز کار ندارد فقط دلش خوش است که یک ذکر و فکری به او داده اند و گفته اند با این کار کن دیگر همه چیز را بسپار به حضرت آقا مجذوبعلیشاه (حضرت شیطان) تو به ذکر و فکرت مشغول باش و کاری به هیچ چیز نداشته باش اون ذکر و فکر خودش همه کارها را انجام میدهد و فقط هم و غمت این باشد که همانجا در کنج خانه که نشسته ای خدا را پیدا کنی یا به قول شیخ ملعون کرج مردانی ملعون فقط به چهره من نگاه کنید علم یاد می گیرید،صورت مرا در نظر بگیرید و مرا عبادت کنید تا دلتان به نور ایمان روشن شود!!
چقدر دلم به حال جوانان کشورم که در دام این شیادان می افتند می سوزد،بیچاره جوانی که صوفی و درویش شد دیگر باید از او نا امید شد و دل کند زیرا او دیگر تا بخواهد از دام این دیو سیرتان بیرون بیاید و نجات پیدا کند هیهات است و فقط خدا باید کمک کند!!
طبیعت جوانی اقتضا می کند که به دنبال پویایی و به دنبال مبدا هستی و خالق باشد اصلا طبیعت انسان به این است که در تمام سنین دنبال خدا شناسی باشد اما جوان بواسطه نیروی بیشتر جستجویش مضاعف است و با شور و ولع خاصی دنبال شناخت خداوند است و این امر باعث می شود که هر جایی که سخنی از خداوند متعال به میان بیاید کنجاو گردد و به دنبال معرفت برود ،این شیاطین هم می دانند کجا باید کمین کنند درست سر راه جوانان!!
و این می شود که چون جوانی برای اولین بار با این قوم برخورد می کند همه چیز برایش تازگی دارد و این از خدا بی خبران با بدعتهایی که در دین کرده اند و مثلا به جای مسجد مجالس و خانقاه بر پا کرده اند به جای قران و مفاتیح و نهج البلاغه دیوان حافظ و سعدی و باباطاهر را و تازه از آواز و خوانندگی هم در مجالسشان استفاده می کنند و تازه می گویند ما ذکر و فکر خفی داریم و دیگران ندارند و بزرگان ما از ضمیر پنهان دیگران با خبرند و اینها اولیای الهی هستند که بعد از غیبت کبری امام عصر (عج) جانشین آن حضرت شده اند و خلاصه این جوان بیچاره هم می بینید تا به حال جز معصومین علیهم السلام هیچکس یک چنین ادعایی نداشته خود به خود جذب این فاسدان دروغگو می شوند هنگامی هم که به قول خودشان مشرف به فقر و درویشی شد انقدر اراجیف از همه طرف در گوشش می خوانند که به کل جوان بیچاره مشاعرش را هم از دست می دهد و دیوانه و بنده حلقه به گوش می شود و به دنبال این سراب هر چه می رود و میرود و میرود  نه خبری از خدا هست و نه خبری از کشف و کرامات شیخ!!! از کرامات شیخ ما این است،شیره را خورد و گفت شیرین است،و نهایت می شود این شخص همین آقایی که تازه از زندان آزاد شده نه در میان مردم جایگاهی دارد و نه از دستورات معصومین علیهم السلام پیروی کرده! از همه کس رانده و از همه جا مانده.
حالا هم که آزاد شده انقدر شستشوی مغزی شده که ابتدا می رود پای این ملعون نور علی تابنده را می بوسد و به او سجده می کند بعد به سراغ خانه و خانواده اش می رود و بعد هم دوباره مجلس درویشی و دوباره سبیل بلند و سشوار کشیده و کنج خانه و کنج خانقاه،
کشور چه می شود؟! گور پدر کشور!! هر که می آید بیاید هر که می رود برود که درویش ما خواب است!
از زندان هم که بیرون آمده نور علی تابنده چند نفر را درب زندان به استقبالش فرستاده و برایش یک دست کت و شلوار شیک هم خریده یه صد هزارتومن هم از همان پولهای باد آورده میلیاردی در جیبش می گذارد و روانه خانه اش می کند،این بیچاره هم دلش به همینها خوش است تازه کیف هم می کند که مولایش برایش کت و شلوار خریده و او را خیلی تحویل گرفته،دیگر با دمش فندق 
می شکند!

برگرفته شده از:مجذوبان کور

۲ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۲ آبان ۹۴ ، ۱۱:۳۴
آنتی صوفی
آخر آدم اگر عقل داشته باشد می رود صوفی می شود؟ خداوندی که فرموده هر جا که مرا صدا کنی با تو هستم کنارت هستم بلکه از شاهرگ گردن هم به تو نزدیکترم و اگر در قعر دریا باشی و یا در اوج آسمانها باشی و یا هر نقطه ای از این جهان باشی وقتی که از ته دلت و عمق جانت صدایش کنی و جواب میشنوی،و این همه امام معصوم داریم که هیچ گاه گناهی مرتکب نشدند چطور یک شخصی مانند زمان عرب جاهلی فکر می کند و می رود خودش را تسلیم و سر سپرده یک بنده گنهکار و جایز الخطای دیگر به نام قطب و شیخ می کند؟؟!! این عاقلانه است؟! این منطقیست؟؟!
آخر شخص مسلمان و شیعه ای که تمام دستورات دینیش در قران کریم آمده و ۱۴ ستاره درخشان ولایت دارد که هر کدام چراغ پر نور هدایت است و این همه مراجع  بزرگوار تقلید دارد که هر کدامشان نیم قرن یا بیشتر در راه دین و در راه آگاه سازی و هدایت مردم دود چراغ خورده اند و هر کدامشان دنیایی از فضل و ادب و کرامت و معرفت هستند چطور و با چه منطق درست و عقل پسندی اینها همه را نادیده می گیرد و می رود تمام دین و دنیا و آخرتش را می فروشد به عده ای صوفی که بزرگ و قطب و مرشدشان حتی در خواندن قران کریم ان هم از رو مشکل دارد؟؟! 
یا خود را تسلیم شخصی به نام مردانی ملعون می کند که بویی از دین نبرده و الان نزدیک به ۲۰ سال است یک سخرانی بیشتر بلد نیست؟!
بابا جان به خدا قسم عقل هم خوب چیزیه فکر هم خوب چیزیه، تنها و تنها چیزی که این صوفیان می گویند این است که راه خدا فقط از ما می گذرد و لاغیر و امام زمان (عج) ما را مامور هدایت کرده است ،خب باشه قبول شما مامور هدایت اما چه چیزی شما برتر از علمای اسلام به مریدانتان می دهید که آن مریدان ساده لوح نمی توانند آن را از علمای دین اخذ کنند؟؟! مگر غیر از این است که می گویید ذکر خفی داریم و آنها ندارند؟! خب پس آن ذکر خفی شما مگر نه اینکه دو کلمه هو و الله است؟! آیا آن مریدان ساده لوح از خودشان سوال نمی کنند که این دو نام خداوند متعال را همه علما هم می دانند و هر روز هزاران بار تکرار می کنند؟؟! اگر هم می گویید که علاوه بر ذکر ، فکر هم دارید که آن هم از نظر دین مبین اسلام و تشیع کفر است که چهره شخصی به نام قطب و شیخ را در نظر گرفته و عبادت کنی؟! این دراویش و افراد ساده لوح نمی خواهند از این خواب خرگوشی بیدار شوند که بابا جان الان که زمان نادانی نیست که هر کسی هر چه گفت بدون تفکر پذیرفت! مگر در زمان عرب جاهلی زندگی می کنید که اجازه می دهید یک عده افراد سودجو و فرصت طلب که دست پروردگان انگلیس خبیث هستند از دین و دنیای شما سوء استفاده کنند؟؟! آخر کدام یک از ائمه معصوم (ع) ما صوفی و یا درویش بوده اند یا یک چنین بدعتهایی را در دین به نام عشریه و غسل اسلام کرده اند که شما از این بی دینان پیروی می کنید؟!!
خب از همان ابتدا شما را با اینکه مشایخ دارای علم لدنی و کرامات هستند فریب داده اند و شما هم باورتان شده که این ملحدان از خدا بی خبر دارای ید بیضایی موسی(ع) و دم عیسوی عیسی (ع) هستند!!
یا خیال می کنید اگر کسی با قدرت شیطانی توانست کاری انجام بدهد صاحب الامر والعصر و زمان و خلیفة الرحمان است!! اگر راه خدا به این است که بتوانی کار خارق العاده ای انجام دهی مرتاضان هندی با نگاه خود دوازده واگن قطار را پشت سر هم نگه می دارند و عده ای از آنان هم از ضمیر و باطن و نیات افراد خبر می دهند و آنچه در دل دارید به شما می گویند! پس آنان که قدرتشان را اصلا پنهان هم نمی کنند باید هر کدام برای خودشان یک پا قطب و شیخ باشند!!
بیایید مانند من که بعد از ۲۰ سال بر دریچه عقلم مهر و قفل زده بودم و یک بار آن قفل را شکستم و رهایی پیدا کردم شما هم فقط یک بار امتحان کنید اگر بد بود دوباره بر گردید به همان تصوف خودتان! فقط یک بار به عقلتان اجازه بدهید فکر کند و وقتی عقلتان به شما می گوید بابا جان مگر این علمای بزرگوار و مراجع تقلید چه چیز بدی می گویند که آنها را رها کرده و دامان این فرقه ضاله را چسبیده اید؟؟!! مگر جناب مکارم بزرگوار که تمام عمرش را در راه معصومین علیهم السلام صرف کرده است چه بدیی شما از او دیده اید که رفته اید مردانی ملعون را که روزانه هزار کار شرک از او سر می زند بر ایشان ترجیح داده اید؟ مگر حضرت امام(ره) که آن همه در عرفان سیر و سلوک کردند و سرآمد عرفا شدند به شما چه بدیی کردند که رفته اید به نور علی تابنده ملحد اقتدا می کنید که حتی قران را بلد نیست از رو بخواند؟ یا مقام معظم رهبری روحی فدا یا همه این بزرگواران مجتهد که هر کدام عارف کاملیست!! آخر نادانی تا به کی؟ کمی اندیشه کنید!! 
امیدوارم صوفیان و دراویش این فرقه ضاله گنابادی چنانچه این پست را می خوانند باعث هدایتشان گردد و دیگر عزیزانی هم که همراهان وبلاگ هستند از این پست بهره گرفته باشند و در این موارد به دیگران آگاهی بدهند چون وظیفه هر مومنی است که در جامعه طبق دستورات و شرایط شرع مقدس اسلام امر به معروف و نهی از منکر کند.
التماس دعا


برگرفته شده از سایت : مجذوبان کور
۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ آبان ۹۴ ، ۰۳:۳۶
آنتی صوفی

استفتاء :
آیا شرکت کردن در مجالس و محافل صوفیه و انجام اعمال و گفتن اذکار آنان و حضور در خانقاه آنها چه صورت دارد؟
ج : جایز نیست و کسانی که اوامر و نواهی قرآن کریم را قبول داشته و به امامت ائمه (علیهم السلام) معتقدند چه بهتر است که اسم جداگانه و آداب و رفتار جداگانه را که لازم نیست بلکه مضر است کنار گذاشته و در جماعت عظیم ملت بزرگ و مسلمان خود منسلک باشند
(مسائل جدید سید محسن محمودی/جلد 1/ص20)


استفتاء :
برخی از مدعیان عرفان با گرایش به صوفیگری اعتقاداتی را ترویج می کنند که نهی جوانان از ازدواج، مناجات کردن اطرافیان با آنها و طرح مسئله شریعت و طریقت از جمله آنهاست. آیا این افکار قابل قبول است و شرکت در مجالس این چنین افرادی چه صورت دارد؟
ج: افکار مذکور صحیح نیست و ترویج باطل جایز نمی باشد.
(مسائل جدید سید محسن محمودی/جلد5/ص29)


استفتاء :
حضور در خانقاه و شرکت در مجالس صوفیه و پیروی از دستور قطب و امثال آن چگونه است؟
ج: موارد مختلف است و راه نجات و رستگاری، پیروی از طریقه اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام که مراجع بزرگوار تقلید، مبین آن هستند، می باشند.
(مسائل جدید سید محسن محمودی/جلد 3/ص101)


استفتاء :
 
اگر کسی در خواندن سوره حمد در نماز خود در موقع گفتن ایاک نعبد و ایاک نستعین قصد کسی کند (اعم از ائمه یا مرشد و قطب مانند صوفیان) و صورت او را در نظر بگیرد و یا شکل او را در ذهن حاضر کند و بگوید خطاب باید به خدا باشد و چون خدا را نمی بینیم تا مخاطب خود قرار دهیم باید طلعت احمد و حیدر را در نظر بگیریم و چون نمی توانیم صورت آنها را نیز تصور کنیم باید صورت مرشد را که ولی می باشد تصور نمائیم. آیا این عقیده درست و نماز چنین شخصی صحیح است یا خیر؟
ج: در هر صورت، مخاطب قرار دادن غیر خدا در قرائت نماز و دعا مبطل نماز است و این عقیده ی فاسدی است.
(مسائل جدید سید محسن محمودی/جلد 3/ص103)

استفتاء :
فرقه ای وجود دارد که خود را « علی اللهی » می نامند، یعنی امیر المومنین علی بن ابیطالب را خدا دانسته و به دعا و طلب حاجت، به جای نماز و روزه اعتقاد دارند. آیا اینها نجس هستند؟
ج: اگر اعتقاد داشته باشند که امیر المونین علی بن ابیطالب علی (علیه السلام) خدا است، حکم آنها مانند غیر مسلمانهایی است که اهل کتاب نباشند، یعنی کافر و نجس می باشند. و کمک به ترویج این عقیده فاسد حرام است.
(اجوبه الاستفتائات/چاپ الهدی-1384/ص68)
۱ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۰ آبان ۹۴ ، ۱۷:۲۰
آنتی صوفی

بعد از شکست سازمان منافقین و نا امید شدن آنها از جوانان سرزمین اسلامی اینبار همان حرامیان در لباسی دیگر و با عناوین ظاهر فریب دیگر مانند تصوف ، درویشی ، صوفی ، عرفا ، عرفان و ... پا به عرصه وجود گذاشته اند و با سوء استفاده از درون خداجو و خداخواه جوانان غیرتمند این سرزمین که هر کدام بایست در راه پیشرفت و آبادانی کشورش بکوشد و نیروی فعال جامعه به حساب می آیند اینبار با ظاهری دیگر و لباسی دیگر اقدام به جذب آنها از طریق این شبکه ها کرده اند که البته همانگونه که در زمان  اوایل انقلاب توطئه منافقین با هوشیاری حضرت امام (ره) نقش بر آب شد اینبار هم انشاءالله با درایت و تدبیر  ولایی حضرت امام خامنه ای روحی و جسمی لتراب المقدمه الفداء راه به جایی نخواهند برد که إِنَّ شَانِئَکَ هُوَالْأَبْتَرُ !!فقط تنها چیزی که جوانان عزیز همیشه باید آویزه گوش خود کنند همان سخن پیر فرزانه و آن عزیز سفر کرده است که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد!! 

ان شاءالله.
برگرفته شده از سایت: مجذوبان کور
۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۰ آبان ۹۴ ، ۱۲:۰۲
آنتی صوفی